Aktualności, Polecamy

Nowy numer Tygodnika Wałbrzyskiego już w kioskach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagrała. W Wałbrzychu działo się wiele ciekawe, a na ulicach kwestowały dziesiątki wolontariuszy zbierając pieniądze na dzieci i seniorów. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

tw_16-01

W jaki sposób Wałbrzych skorzystał z pieniędzy zbieranych przez WOŚP? Do naszych szpitali i nie tylko trafiło mnóstwo sprzętu zakupionego przez fundację Jurka Owsiaka. Te urządzenia cały czas działają i ratują życie. Jest tego naprawdę dużo.

Narazili ZUS na ogromne straty. Podczas odbywania kary w więzieniu 45-latek wpadł na pomysł „genialnego oszustwa”. W wyniku jego działalności ZUS poniósł straty na ok. 1,4 mln zł. Przestępczy proceder kwitł też w Wałbrzychu.

„Złote serce” dla…. Kto i za co otrzymał to specjalne wyróżnienie przyznawane od 2000 roku przez radnego Ryszarda Nowaka? To miejsce gdzie pacjenci otrzymują drugie życie i gdzie opieka jest na najwyższym poziomie.

Drogowcy pracują nawet w zimie. Niezbyt sprzyjająca aura i zalegający śnieg nie spowodowały spowolnienia prac przy remontach wałbrzyskich dróg. Nie dość, że część prac wciąż się toczy, to wkrótce rozpoczną się kolejne inwestycje.

Miliony dla Wałbrzycha. Gmina chce stworzyć specjalna platformę usług internetowych. To będzie sporo kosztowało, ale po jej uruchomieniu skorzysta wielu mieszkańców, a większość spraw urzędowych załatwimy nie wychodząc z domu.

Niesamowita historia zmarłej niedawno dziennikarki Clare Hollingworth, która oprócz tego, że obwieściła światu wybuch II wojny światowej, to pomogła wydostać się z Polski ukochanemu synowi księżnej Daisy. To nieznany epizod z jej życia, który specjalnie dla Tygodnika Wałbrzyskiego opisuje Barbara Borkowy.

Turyści zazwyczaj mijają je w Książu z podziwem, ale bez większej refleksji. Tymczasem każda z rzeźb okalających dziedziniec honorowy zamku ma swoją mityczną opowieść i alegoryczne znaczenie. Próbuje „odkodować” te wyjątkowe rzeźby.

Oprócz tego jak zwykle u nas dużo sportu i kultury, kronika kryminalna oraz mnóstwo informacji z całego regionu. Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski do kupienia w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

16 stycznia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica