Aktualności, Polecamy

Nowy szef Aqua-Zdroju

Piotr Rachwalski został nowym prezesem spółki celowej Aqua-Zdrój. Do niedawna szefował Kolejom Dolnośląskim. Z firmy mało znaczącej stworzył dobrze prosperującą instytucję. – Za jego kadencji Koleje Dolnośląskie zmieniły Dolny Śląsk, a Dolny Śląsk zmienił się dzięki Kolejom Dolnośląskim – mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Celem nadrzędnym nowego prezesa będzie nie tylko rozwikłanie obecnych problemów, z jakimi boryka się Aqua-Zdrój, a chodzi głównie o zwiększenie przychodów spółki, ale  również zacieśnienie współpracy pomiędzy Zamkiem Książ, Palmiarnią i Starą Kopalnią.

– Już od ponad 20 lat pracuję w spółkach takich jak Aqua-Zdrój. Co prawda wcześniej dotyczyło to transportu, ale bez względu na wszystko, zawsze działanie było podobne. Udało mi się w tym czasie wywindować Koleje Dolnośląskie z funkcji marginalnej firmy na spółkę  wiodącą na rynku. Moim zadaniem będzie również poprawić wynik finansowy Aqua-Zdroju.  Wiadomo jednak, że takie spółki zwykle przynoszą deficyt i ważne jest tylko to, jaki on jest duży oraz czy działalność spółki jest akceptowalna społecznie. Liczę na to, że będziemy ściśle współpracować z Zamkiem Książ i Starą Kopalnią. Wszystko razem to duże wyzwanie, ale ja lubię wyzwania i dlatego tu jestem – mówi Piotr Rachwalski.

Fot. (red)

13 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica