Aktualności, Polecamy

Nowy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Pies też czuje! Tylko z ostatnich dni zebraliśmy interwencje podjęte przez Fundację na Pomoc Zwierzętom i włosy stanęły nam dęba. To, co wyprawiają ludzie ze swoimi czworonożnymi „pupilami” nie mieści się w głowie. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie.

37-17.indd

Wolontariat nie polega na poświęcaniu się – tak mówi ksiądz Jacek „Wiosna” Stryczek, założyciel Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości. W przejmującym wywiadzie duchowny mówi w czym tkwi fenomen obu przedsięwzięci i jak najlepiej pomagać potrzebującym.

Powstaje strona o wałbrzyskich gwarkach – figurkach, które przed kilkoma tygodniami pojawiły się na ulicach Wałbrzych. W zamyśle autora, Piotra Frąszczaka, witryna ma być centrum wiedzy o porcelanowych figurkach. Bardzo fajna inicjatywa.

Spór na linii starostwo powiatowe – Jedlina-Zdrój. Władze powiatu i burmistrz Orpel spierają się o dofinansowanie budowy wieży na górze Borowa. Idzie o 200 tys. zł. Choć widać światełko w tunelu, to rozmowy są trudne. O co w tym wszystkim chodzi?

Kto by nie chciał zobaczyć na żywo Kabaretu Moralnego Niepokoju w nowym programie? Chyba każdy! Dajemy wam szansę. Dzięki nam możecie wygrać wejściówki na występ, a po szczegóły odsyłamy do naszej gazety.

Świetny pomysł na wsparcie dla wałbrzyskiego hospicjum. Po śmierci naszego redakcyjnego kolegi Michała Wyszowskiego na rynku pojawiły się koszulki z jego cytatami pochodzącymi z bloga, którego prowadził. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dzieciakom. Warto wziąć udział w tej akcji.

Inwestują w Wałbrzychu. Kończy się powoli remont ul. Bystrzyckiej i lada dzień droga zostanie otwarta dla pojazdów osobowych. Przy ul. Głuszyckiej z kolei oddano do użytku kolejne mieszkania komunalne.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury i doniesień z regionu, a ponadto obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

11 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica