Aktualności, Polecamy

Nowy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Co z podziemiami Zamku Książ? Unieważniono czwarty przetarg na zagospodarowanie przestrzeni zlokalizowanej 50 m pod ziemią. W tym tygodniu podjęta zostanie jeszcze jedna próba znalezienia firmy, która za pieniądze oferowane przez Książ podjęłaby się inwestycji. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Z czegoś trzeba zrezygnować. Wałbrzych na razie odpuszcza dwie duże inwestycje. Czyli remont stadionu na Nowym Mieście i zagospodarowanie dawnego GDK. Nie będzie też raczej remontu odkrytego basenu na Rusinowej. Dlaczego?

Jest praca, ale nie dla każdego. W policji mają mnóstwo wakatów. Na Dolnym śląsku czeka nawet blisko 300 miejsc. Co trzeba zrobić i jakie warunki spełnić, by założyć mundur. Podpowiadamy krok po kroku na co musicie być gotowi.

Będzie się wiele działo podczas 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz nasz rozkład jazdy po wydarzeniach z całego regionu. Każdy znajdzie coś dla siebie, a w Wałbrzychu zaśpiewa zespół Łzy.

ZUS startuje z wyjątkowym projektem. Skierowany jest do uczniów różnego szczebla szkół. Można wygrać cenne nagrody i wiele się nauczyć. To ważna rzecz zwłaszcza dla wszystkich wkraczających na rynek pracy.

Nieoczekiwana zmiana prezesa w Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych. Michał Bednarek kierował firmą przez niespełna rok i został zastąpiony przez kobietę doskonale znająca realia koksowni. To Katarzyna Dawidczyk.

Dobro i pokój z trzema królami. Podczas sobotniego święta przez Wałbrzych przemaszerował barwny korowód. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia i znajdź siebie jak prezentowałeś się podczas Orszaku Trzech Króli.

Zachęcamy do kupowania naszych wyjątkowych albumów. Zwłaszcza pierwszego tomu wydawnictwa „Wałbrzych na dawnych pocztówkach”, który jest już do nabycia w redakcji Tygodnika Wałbrzyskiego (Pl. Magistracki). To pozycja obowiązkowa dla miłośników historii i lokalnych patriotów.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, doniesień z całego regionu i obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupować w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

8 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica