Kultura, Polecamy

O nieokiełznanej wyobraźni

W najbliższą niedzielę, 4 listopada o godzinie 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl w reżyserii Karoliny Maciejaszek pt. „Piotruś Pan” na podstawie powieści J. M. Barrie’go. 

Towarzyszami przygód Piotrusia Pana jest grupa Zagubionych Chłopców, wróżka Dzwoneczek oraz Wendy – dziewczynka, którą Piotruś zabiera do Nibylandii. Jednak nawet w tej beztroskiej krainie czyhają niebezpieczeństwa. Bohaterowie przedstawienia będą musieli zmierzyć się z piratami pod wodzą strasznego Kapitana Haka.

„Piotruś Pan” jest pochwałą nieokiełznanej wyobraźni. Dzieci uczy, że czasem warto zachować się odpowiedzialnie i dojrzale, a ich rodziców – by pielęgnować w sobie dziecko.

Przedstawienie powstało z myślą o dzieciach w wieku 6+.

Bilety: 16 zł (dziecko), 19 zł (dorosły).

Kasa biletowa: czynna jest we wtorek, czwartki i piątki od 8:30 do 11: 30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kup bilet on-line: www.bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.

Fot. użyczone (TLiA)

 

3 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica