Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

O pożarnictwie wiedzą wszystko

W tegorocznej edycji powiatowej konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”, która odbyła się w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Czarnym Borze wzięło udział 12 uczestników. Wśród tej grupy był jeden rodzynek, uczeń szkoły podstawowej z klas I-VI.

Pozostali uczestnicy to uczniowie ze szkół podstawowych z klas VII-VIII, gimnazjów oraz szkół średnich.

Konkurs podzielono na dwa etapy. W pierwszym, uczestnicy musieli rozwiązać test zawierającym 25 pytań jednokrotnego wyboru. Do drugiego etapu, zakwalifikowało się po trzech uczestników z każdej grupy wiekowej z najwyższą ilością punktów uzyskaną w fazie pisemnej.

W drugim etapie uczestnicy losowali po trzy pytania, na które udzielali odpowiedzi ustnej. Wszystkie pytania, zarówno pisemne jak i ustne, były zróżnicowane w zależności od grupy wiekowej. Zwycięzcą w grupie szkół podstawowych klas I-VI okazał się Mateusz Pisarczyk, najlepsza w grupie klas VII-VIII szkoły podstawowej i gimnazjów była Anna Kwiatkowska, a wśród uczestników ze szkół średnich zwyciężył Piotr Linkowski.

Zwycięscy edycji powiatowej wkrótce rozpoczną zmagania w fazie wojewódzkiej konkursu we Wrocławiu.

Fot. użyczone (UG Czarny Bór)

7 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica