Polecamy, Sport

O sławę w dalekiej Portugalii

W Coimbrze rozgrywany będzie turniej halowej piłki nożnej w ramach IV Europejskich Igrzysk Studentów, w którym wezmą udział futsalistki AZS PWSZ Wałbrzych. Do Portugalii trener Kamil Jasiński zabierze 12-osobową ekipę, która mierzy w podium.

W turnieju wystąpią po dwie drużyny z Polski (AZS PWSZ Wałbrzych i UJ Kraków), Portugalii i Niemiec oraz po jednej z Francji, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarii, Izraela i Norwegii. Nasze futsalistki po raz pierwszy wystąpią w tak prestiżowej imprezie. Do Portugalii pojadą bramkarki: Patrycja Urbańska i Jagoda Sapor oraz zawodniczki z pola: Małgorzata Mesjasz, Jagoda Szewczuk, Marcjanna Zawadzka, Dominika Dereń, Anna Rędzia, Julita Głąb, Katarzyna Rozmus, Monika Kędzierska, Oliwia Rapacka, Karolina Ostrowska. Dziewczęta w niedzielę, 22 lipca, rozegrają pierwsze spotkanie w turnieju halowej piłki nożnej, a dzień wcześniej poznają rywalki, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Przed wylotem na Europejskie Igrzyska Studentów akademiczki zapowiadały walkę o podium w futsalu. Trzymamy kciuki.

Fot. użyczone (AZS PWSZ Wałbrzych)

20 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica