Na sygnale, Polecamy

Odezwał się właściciel zgubionego portfela

Portmonetkę kilkanaście dni temu znalazła przy ul. Drohobyckiej w Wałbrzychu pewna kobieta. W środku było 500 zł. Odniosła znalezioną rzecz strażnikom miejskim. Mundurowym trudno było jednak ustalić właściciela, bo w środku oprócz gotówki i kilku charakterystycznych drobiazgów, nie było żadnych dokumentów.

Historia znalazła swój szczęśliwy finał. Po informacjach w mediach i na stronie internetowej Straży Miejskiej w Wałbrzychu o zgubionej portmonetce, odezwał się mężczyzna. Dokładnie opisał przedmioty, które znajdowały się w środku, a także wskazał kwotę i dzięki temu odzyskał portfel z całą  zawartością. Jak mówił nie wierzył, że ktoś zwróci znaleziony przedmiot. Jak się okazuje nie brakuje uczciwych osób, a taką okazała się kobieta, która znalazła portfel przy ul. Drohobyckiej w Wałbrzychu. To jej najbardziej powinien podziękować właściciel portmonetki, którą jak sam przyznaje spisał już na straty.

Fot. użyczone (SM Wałbrzych)

5 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica