Na sygnale, Polecamy

Odnaleźli zaginioną nastolatkę

Niepełnosprawna dziewczyna błąkała się po ulicach Wałbrzycha. Nie potrafiła sama wrócić do domu. Wystraszoną i zziębniętą 14-latkę odnaleźli na szczęście wałbrzyscy policjanci i oddali pod opiekę rodziców.

Policja_auto

O zaginięciu niepełnosprawnej dziewczyny mundurowi zostali powiadomieni w minioną sobotę (4 listopada) w południe. Rodzice zgłosili zaginięcie 14-latki po tym jak ta po odwiedzinach u cioci w centrum Wałbrzycha, nie wróciła do domu. Ponad 40 policjantów, przez kilka godzin, przeszukiwało ulice miasta. Mundurowi dotarli do koleżanek i znajomych dziewczyny. Rozpytywano przechodniów na ulicach Wałbrzycha. Około godz. 23:00 jeden z patroli zauważył błąkającą się w okolicach Dworca Głównego, zdezorientowaną 14-latkę. Nie potrafiła sama wrócić do domu. Wystraszone i zziębnięte, ale całe i zdrowe dziecko, oddano pod opiekę rodzicom.

Fot. ilustracyjne

8 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica