Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Odpoczną po ciężkiej pracy

W tym roku gospodarzem powiatowo-gminnych dożynek będą Stare Bogaczowice, które przygotowane są do imprezy perfekcyjnie. Na 9 września zaplanowano mnóstwo atrakcji, przeznaczonych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. To będzie wyjątkowe święto plonów.

dozynki_bogaczowice_na-portal

Dożynki rozpocznie tradycyjnie msza, po czym korowód przejdzie na stadion gminny w Starych Bogaczowicach (szczegóły patrz plakat). Na miejscu zaplanowano mnóstwo atrakcji. Od występów muzycznych po taneczne pokazy, rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą posesję i przydomowe dekoracje dożynkowe, koncerty, loteria, a na koniec pokaz sztucznych ogni i zabawa przy muzyce „na żywo”. Ponadto przygotowano wiele atrakcji towarzyszących: moto-strefa, stoiska gastronomiczne i te z rękodziełem, strefa dla dzieci z bezpłatnymi dmuchańcami i animacjami. Na najmłodszy czeka malowanie buziek, kręcenie balonów, baseniki z piłeczkami, jazda konna oraz gry i konkursy z nagrodami.

7 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica