Na sygnale, Polecamy

Odpowie za kradzież rozbójniczą

Do przestępstwa doszło 21 grudnia poprzedniego roku w markecie przy al. Wyzwolenia w Wałbrzychu. W minioną niedzielę natomiast sprawca tamtej kradzieży rozbójniczej został zatrzymany. To 24-letni mieszkaniec Wałbrzycha.

5 stycznia funkcjonariusze otrzymali informację o ujęciu przez ochronę drogerii położonej przy ul. Mazowieckiej w Wałbrzychu młodego wałbrzyszanina. Mężczyzna usiłował w tym dniu dokonać kradzieży maszynek do golenia. Mundurowi po przybyciu na miejsce szybko ustalili, że 24-letni mężczyzna to osoba podejrzewana o popełnienie dwa tygodnie wcześniej przestępstwa kradzieży rozbójniczej.

Z ustaleń policjantów wynikało, że wałbrzyszanin 21 grudnia zeszłego roku ukradł kilka butelek whisky ze sklepu przy al. Wyzwolenia w Wałbrzychu, a kiedy jeden z pracowników ochrony próbował odebrać mu skradziony towar, przestępca zaatakował ochroniarza i kilka razy uderzył go pięścią w twarz, a następnie uciekł.

W trakcie czynności procesowych wykonywanych w poniedziałek przez policjantów podejrzany przyznał się do popełnienia kradzieży rozbójniczej i złożył wyjaśnienia. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Prokurator zastosował wobec bandyty środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

9 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica