Na sygnale, Polecamy

Odpowie za posiadanie i handel narkotykami

Policjanci z Kłodzka wspólnie z celnikami zatrzymali młodego mężczyznę, który wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Nie tylko w samochodzie 22-latka mundurowi znaleźli niedozwolone środki. Również w mieszkaniu były narkotyki. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

narkotyki

W trakcie legitymowania kierowcy funkcjonariusze zauważyli w pojeździe torbę, w której znajdował się zwitek z porcją suszu oraz pięć woreczków z zawartością białego proszku. Młody mężczyzna potwierdził, że są to narkotyki. Sprawdzono też jego mieszkanie, w którym także znaleziono środki odurzające. Kontrola przeprowadzona przez funkcjonariuszy zakończyła się zatrzymaniem w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Z zabezpieczonej ilości narkotyków można byłoby przygotować blisko 40 porcji handlowych narkotyku. Dodatkowo policjanci ustalili, że 22-latek zajmował się od września ubiegłego roku dystrybucją środków odurzających. Obecnie trwają szczegółowe wyjaśnienia okoliczności sprawy. Sprawdzane jest  źródło pochodzenia narkotyków oraz to do kogo trafiały. Podejrzanemu za posiadanie i handel narkotykami grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

15 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica