Kultura, Polecamy

Odpowiedz na ważne pytanie

Już 28 kwietnia o godz. 12.30 zapraszamy wszystkie dzieci od 5. roku życia do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl „Chodź na słówko” w reż. Jerzego Jana Połońskiego.

Podczas niedzielnego spektaklu poznamy zdeformowane przez małe dziecko słówka, które postanawiają stać się słowami potrzebnymi i znaczącymi. Przecież wiadomo, że lepiej być „kurą” niż „kulą”, a „toperz” z całą pewnością bez „nie” jest wybrakowany i niepotrzebny. Ale czy na pewno? Czy inność oznacza bycie gorszym? Czy pragnienie bycia kimś innym jest na pewno tym jedynym pragnieniem, które posiadamy? I jak w tym wszystkim ma się odnaleźć język polski – kaleczony i deformowany na każdym kroku? No i najważniejsze pytanie – czy brzydkie słowa są komukolwiek potrzebne?
Spektakl porusza problem tożsamości, który został przedstawiony w nowatorski sposób i z dużą dawką humoru. Wspólnie z bohaterami porozmawiajmy na wesoło o języku polskim i zanurzmy się w świecie pełnym niespodziewanych zwrotów akcji.
Bilety: 19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci). Kasa biletowa teatru, tel. 74 666 73 41 – czynna jest w weekendy na godzinę przed spektaklem.
Kup bilet on-line na www.bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.
Fot. użyczone/W. Łomża

27 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica