Aktualności, Polecamy

Odwiedź zamek, zobacz mauzoleum

Wielka gratka czeka na turystów odwiedzających Książ. Przez cały wrzesień zwiedzanie Mauzoleum Hochbergów kosztować będzie tylko 5 zł. To promocyjna cena dla tych, którzy zdecydują się zwiedzić również Zamek Książ.

mauzoleum_wrzesien

Poznaj historię kaplicy grobowej rodu władającego niegdyś zamkiem. Przez cały wrzesień wszyscy turyści zwiedzający Książ mogą skorzystać ze specjalnej oferty! Po okazaniu biletu na zwiedzanie zamku w tym samym dniu, wizyta w Mauzoleum z przewodnikiem będzie w cenie tylko 5 zł. Bilety można kupować w kasach w zamku lub przed mauzoleum.

Zwiedzanie odbywa się wyłącznie z przewodnikiem i trwa ok. 20 minut w godz. 10:00-16:30 (ostatnie wejście). Grupy tworzone są na bieżąco przed kaplicą Hochbergów, która oddalona jest od zamku o ok. 700 m (9 min. pieszo). W parku znajdują się oznaczenia kierujące do mauzoleum. Dodajmy, że zwiedzanie odbywa się wyłącznie w języku polskim.

Fot. Zamek Książ

30 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica