Na sygnale, Polecamy

Odzyskali quada i motocykl

W związku z kradzieżą obu maszyn, do której doszło w Strzegomiu policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Dwóch z nich okazało się złodziejami, trzeci pomagał kompanom w ukryciu mienia. Motocykl i quada udało się odzyskać.

Motocykl_quad

Z garażu na terenie Strzegomia 7 lipca znikł quad marki Arcitc oraz motocykl marki Suzuki. Maszyny warte ok. 35 tys. zł. Policjantom szybko udało się ustalić i zatrzymać sprawców kradzieży. Okazali się nimi mężczyźni w wieku 18 oraz 33 lat z powiatu średzkiego. Dalsze działania pozwoliły ująć kolejnego mężczyznę związanego ze sprawą. To 27-latek, który pomagał swoim kolegom w ukryciu maszyn. Policjantom udało się odzyskać mienia – pojazdy wróciły do właściciela.

Wszyscy trzej podejrzani usłyszeli już zarzuty. Złodziejom grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a ich kompan za pomoc w ukrywaniu maszyn trafić za kratki nawet na 2 lata.

Fot. użyczone (KPP Świdnica)

20 lipca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica