Na sygnale, Polecamy

Odzyskali sprzęt sportowy ukradziony przez kuriera

Pracownik jednej z firm kurierskich wyniósł z naczepy pojazdu mienie o wartości ponad 13 tys. zł i ukrył je w kabinie kierowanego przez siebie samochodu. Mężczyznę na gorącym uczynku zatrzymali policjanci z Wałbrzycha. Funkcjonariusze odzyskali także skradzione przedmioty.

Złodziej trafił w ręce wałbrzyskich policjantów w miniony wtorek przed południem. Pracownicy firmy mającej swoją siedzibę w Szczawnie-Zdroju zauważyli, że dostawca dziwnie się zachowuje. Mieli podejrzenie, że mógł przyjechać kierowanym przez siebie samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Wezwali więc na miejsce policjantów, którzy ustalili, że 41-latek jest trzeźwy. Funkcjonariusze postanowili jednak dokładnie sprawdzić, czym może być podyktowane nerwowe zachowanie mężczyzny.

W trakcie czynności mundurowi znaleźli w kabinie samochodu skradzione z naczepy mienie, które miało trafić na półki sklepowe. To m.in. odzież sportowa oraz kijki do chodzenia. Straty oszacowane zostały przez właściciela na ponad 13 tys. zł.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa i stanie teraz przed sądem. Za kradzież 41-letniemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

30 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica