Na sygnale, Polecamy

Okradał swoją matkę

Przez kilka miesięcy 16-latek z Wałbrzycha okradał własną matkę. Okazało się, że był też w posiadaniu narkotyków. Zatrzymany przez policjantów nieletni za popełnione czyny odpowie przed sądem rodzinnym.

W zeszłym tygodniu 41-letnia wałbrzyszanka zgłosiła policjantom, że jej nastoletni syn przez dłuższy czas ją okradał. Od lipca do września chłopak wykorzystując nieuwagę matki zabierał pieniądze oraz używał karty bankomatowej bez wiedzy kobiety.

Poszkodowana oszacowała, że nieletni ukradł jej łącznie ok. 1000 zł w gotówce oraz wielokrotnie płacił za zakupy kartą i pobierał pieniądze z bankomatu. W tym przypadku straty wyniosły ponad 500 złotych.

Kryminalni z Wałbrzycha zatrzymali nastolatka. W trakcie czynności procesowych mundurowi udowodnili nieletniemu poza kradzieżami także wielokrotne posiadanie narkotyków. Nieletni przyznał się do winy. Teraz odpowie przed sądem rodzinnym.

Fot. ilustracyjne

30 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica