Na sygnale, Polecamy

Okradał własną matkę

Młodemu wałbrzyszaninowi po zatrzymaniu udowodniono też trzy kradzieże z włamaniem. Dokonał ich w 2018 roku. Tymczasem własną matkę 21-latek okradał od 2015 roku. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara pozbawiania wolności do 10 lat.

W zeszłym tygodni 43-letnia wałbrzyszanka zgłosiła policjantom, że jej 21-letni syn przez dłuższy czas ją okradał. Ostatnią skradzioną przez mężczyznę rzeczą był telewizor o wartości 1400 zł. Złodziej wyniósł sprzęt z domu 8 maja. Kryminalni zatrzymali wałbrzyszanina w minioną sobotę przy ul. Karłowicza.

W trakcie czynności procesowych mundurowi udowodnili 21-latkowi także trzy kradzieże z włamaniami do pomieszczeń gospodarczych znajdujących się na terenie dzielnicy Nowe Miasto. Wśród skradzionych przedmiotów były m.in. elektronarzędzia oraz rower. Łączna wartość strat oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Dodajmy, że realizując informacje własne mundurowi odzyskali skradziony telewizor. 21-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwa może trafić za kratki nawet na 10 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

16 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica