Na sygnale, Polecamy

Okradali markety

Wpadła złodziejska szajka grasująca na terenie powiatu wałbrzyskiego. Troje sprawców kradzieży w marketach na terenie Głuszycy, Boguszowa-Gorc oraz Wałbrzycha zatrzymali w tym tygodniu policjanci. Podejrzani nie płacąc za towar trzykrotnie wynieśli ze sklepów sprzęt gospodarstwa domowego oraz sprzęt komputerowy.

Funkcjonariusze w miniony wtorek realizując informację własną zatrzymali na terenie Wałbrzycha 19-letniego mieszkańca Jedliny-Zdroju, który pod koniec kwietnia ukradł z trzech marketów z terenu powiatu wałbrzyskiego artykuły gospodarstwa domowego oraz sprzęt komputerowy. Łupem mężczyzny padły łącznie cztery markowe ekspresy do kawy, dziesięć pendrivów oraz dwie myszki komputerowe. Straty właściciele firm wyliczyli na łączną kwotę blisko 1750 złotych.
Dzięki dalszym działaniom operacyjnym policjanci ustalili, że w jednym z przypadków – kradzieży w sklepie w Boguszowie-Gorcach – podejrzanemu pomagali także 20-letnia koleżanka oraz 27-letni kolega, a przy przestępstwie popełnionym w Głuszycy – 27-latek. Młoda kobieta oraz mężczyzna trafili ostatecznie w ręce mundurowych w środę w godzinach popołudniowych.
Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów i złożyła wyjaśnienia. Za kradzieże grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

17 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica