Na sygnale, Polecamy

Okradali samochody

Dwaj mężczyźni wpadli zaraz po jednej z kradzieży. Włamali się do dwóch aut i wracali z łupem do domu. Wtedy zostali zatrzymani przez policjantów. Okazało się, że obaj mają więcej podobnych „skoków” na swoim koncie.  

????????????????????????????????????

Nocą 11 sierpnia policjanci patrolujący Śródmieście w Wałbrzychu około godz. 4:00 widząc dwóch mężczyzn z duża ilością przedmiotów postanowili sprawdzić, czy te rzeczy nie pochodzą z przestępstwa. Mundurowi w trakcie czynności ustalili, że 21-latek i jego o 4 lata młodszy kompan dokonali tej nocy dwóch kradzieży z włamaniem do samochodów w centrum miasta. Ich łupem padły dwa dziecięce foteliki samochodowe, radioodtwarzacz, skrzynki spryskiwaczy, dwie reklamówki zabawek oraz nóż do tapet. Łącznie starty oszacowano na ponad 600 zł. Mundurowi wszystkie skradzione przedmioty odzyskali.

Podczas dalszych czynności z zatrzymanymi funkcjonariusze udowodnili starszemu z mężczyzn dokonanie kolejnej kradzieży z włamaniem do innego samochodu, a 17-latkowi aż pięciu tego typu przestępstw. Sprawcy ukradli między innymi radioodtwarzacz o wartości 400 zł oraz rower treningowy wyceniony na 2,5 tys. zł.

Obaj mężczyźni staną teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

16 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica