Polecamy, Sport

Olczyk zastąpi Kurzawińskiego

Mariusz Gawlik przyznał, iż faktycznie współpraca z Jackiem Kurzawińskim dobiegła końca, a nowym szkoleniowcem siatkarek został znany lokalnym kibicom, mający trenerskie doświadczenie Marek Olczyk.

„29 maja, a więc już po turnieju w Starym Sączu, którego stawką był awans do II ligi, zebrał się zarząd i podjął decyzję o odwołaniu trenera Kurzawińskiego. Na tym spotkaniu obecny był trener Kurzawiński, któremu przekazaliśmy naszą decyzję. Generalnie nie chciałbym komentować powodów naszych ustaleń. Kierowaliśmy się poprawą warunków sportowo-organizacyjnych w klubie, bo chcemy pójść mocno do przodu, awansować do II ligi. Nasza decyzja nie wynika wyłącznie z kwestii sportowych, ale jeszcze raz podkreślę, iż nie chciałbym tego szczegółowo komentować. Podjęliśmy decyzję o powierzeniu funkcji trenera drużyny III ligi oraz juniorów Markowi Olczykowi, która ma doświadczenie w pracy z dziewczynami. Olczyk jest związany z wałbrzyską siatkówką, osobą o dużym autorytecie, a ponadto osiągnął niezłe wyniki z żeńskim zespołem w Świdnicy. W nowym sezonie chcemy się ostro zabrać do walki o II ligę, jak również uporządkować, przeorganizować model funkcjonowania klubu, pracy z siatkarską młodzieżą”, wyjaśnił Mariusz Gawlik.

9 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica