Na sygnale, Polecamy

On był poszukiwany, ona miała narkotyki

Amfetaminę i marihuanę znaleźli policjanci w jednym z mieszkań w Boguszowie-Gorcach. Funkcjonariusze zatrzymali w związku z tą sprawą 34-letnią kobietę. Wraz z nią w ręce mundurowych wpadł także jej partner, który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Kobieta została zatrzymana pod koniec zeszłego tygodnia. Okazało się, że 34-latka w miejscu zamieszkania przechowywała substancje niedozwolone. Policjanci znaleźli w jej mieszkaniu amfetaminę, z której można byłoby przygotować ponad 430 porcji handlowych tego narkotyku oraz mniejszą ilość marihuany. W trakcie czynności z zatrzymaną funkcjonariusze ustalili, że podejrzana sprzedawała narkotyki innym osobom.

Oprócz kobiety ujęty został także jej konkubent. Był on poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu.

Prokurator w stosunku do mieszkanki Boguszowa-Gorc zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Kobieta przyznała się do winy i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi zgodnie z przepisami grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

13 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica