Kultura, Polecamy

Ostatnie Ladies Night w tym roku. Zdobądź bilety!

Tym razem panie zobaczą kontynuację jednego z największych polskich hitów ostatnich lat. Oprócz przedpremierowego pokazu filmu „Planeta Singli 2” na uczestniczki czekać będą powitalne upominki i konkursy. Zapraszamy już w czwartek 8 listopada o godzinie 19:30 do kina Cinema City w Wałbrzychu. Mamy dla was cztery podwójne zaproszenia.

Na ekrany powraca szalona para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Tomek (Maciej Stuhr) i Ania (Agnieszka Więdłocha) ponownie zapewnią widzom wiele atrakcji. On nie myśli o ustatkowaniu się, a ona pragnie prawdziwego związku. Jednocześnie w życiu Ani pojawia się zauroczony nią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, który uważa, że są dla siebie stworzeni. Co się wydarzy? Czy związek Ani i Tomka przetrwa? „Planeta Singli 2” to nie tylko znakomita komedia romantyczna, to pełna humoru filmowa jazda bez trzymanki!

Mocną stroną jest świetna obsada aktorska. Nie zabraknie takich gwiazd jak Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Kamil Kula, Karol Strasburger, Izabela Miko, Joanna Jarmołowicz i Witold Paszt. Film pełen śmiechu i emocji wyreżyserował Sam Akina, twórca również pierwszej części kultowej polskiej komedii.

Zapraszamy wszystkich do wałbrzyskiego kina Cinema City na ostatni w tym roku Ladies Night podczas którego zobaczymy przedpremierowo właśnie „Planetę Singli 2”. Początek w najbliższy czwartek (8 listopada) o godz. 19.30.

Mamy dla was 4  podwójne  zaproszenia  do kina Cinema City w Wałbrzychu na to wydarzenie.  Wystarczy wysłać do nas maila, podając imię, nazwisko i nr telefonu, a wśród osób, które prześlą nam wiadomość nagrodzimy cztery, które otrzymają podwójne wejściówki na tę polską komedię.  Na maile czekamy do wtorku (6 listopada) do godz. 16.00 pod adresem: sekretariat@walbrzyski.pl. W temacie prosimy o wpisać „Ladies”. Do zwycięzców zadzwonimy.

Fot. użyczone/Cinema City

5 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica