Na sygnale, Polecamy

Oszuści znów w akcji

Kolejny raz przestępcy oszukali starszą osobę tzw. metodą „na wnuczka”. Mieszkanka Wałbrzycha straciła oszczędności całego życia przekazując oszustom 20 tys. zł i 600 euro.

Kobieta podająca się w rozmowie z 80-latką za jej wnuczkę poinformowała, że mąż spowodował wypadek drogowy i potrzebuje gotówki, aby wyjść z więzienia za kaucją. Starsza kobieta nie zdając sobie sprawy, że zostanie oszukana, przekazała pieniądze wskazanej osobie, która miała być jego adwokatem. Starsza pani straciła w ten sposób 20 tys. zł oraz 600 euro.

Według relacji 80-latki oszustką była kobieta w wieku około 30 lat o wzroście 160 cm, ubrana w bluzkę letnią koloru ciemnego, spódnicę koloru czarnego, z założonym na głowie kapeluszem typu melonik.

Wałbrzyscy policjanci po raz kolejny apelują do mieszkańców miasta oraz regionu, którzy mają w rodzinach osoby starsze, aby poprzez rozmowę informowały seniorów o sposobach działania oszustów.

Fot. ilustracyjne

8 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica