Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Pamiętali o Dniu Białej Laski

Członkowie głuszyckiego koła Polskiego Związku Niewidomych wraz z przyjaciółmi świętowali w świetlicy wiejskiej w Głuszycy Górnej uroczystość Międzynarodowego Dnia Białej Laski. Przy tej okazji wiceprezes zarządu okręgu dolnośląskiego PZN i zarazem szefowa zarządu głuszyckiego koła Bogumiła Kochanek wręczyła burmistrzowi Romanowi Głodowi podziękowania za wsparcie i pomoc dla koła.

Gospodarz Głuszycy otrzymał honorową odznakę Polskiego Związku Niewidomych. Bogumiła Kochanek przekazała także certyfikat wdzięczności PZN Beacie Żołnieruk z podziękowaniami za życzliwość, wsparcie i pomoc okazaną osobom niewidzącym i słabo widzącym. Legitymacje członka nadzwyczajnego Polskiego Związku Niewidomych wraz z podziękowaniami za wspieranie działań podejmowanych na rzecz głuszyckiego środowiska osób niewidzących i niedowidzących otrzymały: wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego Grażyna Owczarek, dyrektor Centrum Kultury-MBP w Głuszycy Monika Kulus, kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy Renata Sokołowska oraz dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu Jolanta Cyran. W czasie spotkania można było usłyszeć wiele pokrzepiających słów i podziękowań dla osób i instytucji współpracujących i wpierających działalność głuszyckiego koła.

Odznaki Przyjaciela Niewidomych Bogumiła Kochanek przekazała: Mirosławowi Makowskiemu z głuszyckiego optyka, Ilonie Zalejskiej i Wojciechowi Głodkowi z Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu, Violetcie Jeśniak z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu, emerytom i seniorom z Jedliny-Zdroju oraz Sabinie Jelewskiej z Urzędu Miejskiego w Głuszycy.

O muzyczną oprawę wydarzenia zadbali: zespół składający się z uczniów wałbrzyskiego „Energetyka” oraz Krzysztof Janas, członek PZN Świdnica.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

3 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica