Polecamy, Sport

Panowie, po prostu musicie!

Nie mają innego wyjścia. Siatkarze MKS Aqua-Zdrój muszą uporać się w meczach play-out z Olimpią Sulęcin i utrzymać się w I lidze. Gra się do trzech wygranych, a pierwsze dwa spotkania już w najbliższy weekend (10-11 marca) w Wałbrzychu.

Rundę zasadniczą MKS ukończył na 10 miejscu z dorobkiem 23 pkt (7 wygranych), natomiast nasz najbliższy rywal uplasował się w tabeli oczko niżej, notując ledwie 3 wygrane. W rozgrywkach regularnych obie drużyny walczyły ze sobą dwukrotnie. W obu przypadkach triumfowali 3:0 gospodarze. Biorąc pod uwagę choćby te rezultaty walka o utrzymanie między siatkarzami Aqua-Zdroju a Olimpii Sulęcin zapowiada się na wyrównaną. W fazie play-out gra się do trzech zwycięstw.

Pierwsze dwa spotkania odbędą się w Wałbrzychu w hali Aqua-Zdroju już w ten weekend (10-11 marca). W sobotę początek meczu o godz. 18:00, a w niedzielę o 17:00. Dwa zwycięstwa to obowiązek podopiecznych Janusza Bułkowskiego. Zapraszamy na mecze kibiców. W trakcie spotkań przewidziano konkursy, a do wygrania m.in. wejściówki na basen oraz vouchery na pizzę z Pizzerii „Happy Day” oraz pierogi z Pierogowej Chaty. Na najmłodszych czeka strefa małego kibica, przygotowana przez UKS Kinder Volleyball.

Fot. użyczone

9 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica