Aktualności

Papamichalis najszybszy z Dolnego Śląska

Tomasz Mikołajczyk wygrał 13. rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Sienna 2011, rozegraną wczoraj. Najszybszym kierowcą z Dolnego Śląska został Andrzej Papamichalis. Do niego trafił puchar ufundowany przez wiceministra zdrowia Jakuba Szulca. Dziś dalszy ciąg ścigania

W sobotę na starcie w Siennej stawiło się 56 zawodników, w tym jedna kobieta Ewa Wójtowicz, wicemistrzyni Polski w klasie A-1600. Piękna pogoda i dobra obsada przyciągnęły do Siennej mnóstwo kibiców.
Po dwóch podjazdach wyścigowych do 13 rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski najszybszy okazał się Tomasz Mikołajczyk startujący w Mitsubishi Ultraleggera. O zaledwie +2,802 sekundy wolniejszy od zawodnika z Automobilklubu Polski okazał się Aleksander Michałowski w Mitsubishi Evo HKS. Trzecie miejsce zajął Piotr Soja w Lotusie Exige.