Na sygnale, Polecamy

Pędził prawie 150 km/h przez miasto

Młody wałbrzyszanin urządził sobie rajd ulicami Świdnicy. Momentami gnał w terenie zabudowanym motocyklem prawie 150 km/h. Przejeżdżał na czerwonym świetle, jechał chodnikiem. Po pościgu został zatrzymany przez policjantów. Jak się okazało 20-latek nie miał prawa jazdy ma jednoślad, a jego „maszyna” nie była ubezpieczona.

policja-logo2

Policjanci świdnickiej „drogówki” patrolujący miasto zauważyli młodego mężczyznę jadącego motocyklem bez tablicy rejestracyjnej. Gdy dali wyraźny sygnał do zatrzymania się, kierowca przyspieszył i zaczął uciekać. Po drodze motocyklista pędził w terenie zabudowanym na złamanie karku, momentami prawie 150 km/h w miejscach gdy było ograniczenie do „czterdziestki”. Wjeżdżał na skrzyżowania na czerwonym świetle, jechał „pod prąd” ulicą jednokierunkową, pędził chodnik blisko 100 km/h. Wyprzedzał inne pojazdy na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych.

Po pościgu policjanci zatrzymali pirata drogowego, którym okazał się 20-latek z Wałbrzycha. Twierdził, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo się… bał. Nie posiadał bowiem uprawnień do kierowania motocyklem. Jego pojazd nie został dopuszczony do ruchu i nie był ubezpieczony. Motocyklista stracił prawo jazdy na 3 miesiące, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Fot. ilustracyjne

1 kwietnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica