Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Perłowe dni seniorów

Po raz kolejny starsi mieszkańcy uzdrowiska dobrze się bawili. Tym razem motywem przewodnim były perłowe inspiracje i ikona paryskiej mody Coco Chanel. Ta odważna kobieta, która na zawsze zmieniła oblicze światowej mody zainspirowała wielu seniorów ze Szczawna-Zdroju.

perlowe_dni3

Uroczystości rozpoczęły się przed tygodniem w niedzielę w Dziennym Domu Senior Wigor w Szczawnie. Dlaczego akurat 1 października? Ponieważ to Międzynarodowy Dzień Seniora. Imprezę zainaugurował wykład z elementami warsztatu pt. „Coco Chanel to nie tylko moda, ale styl życia i bycia”

Perłowe Dni Seniora to również święto wszystkich mieszkańców, dlatego seniorzy zaprezentowali się w ubiorach przygotowanych przez Ewę Landsberg w Parku Zdrojowym. Był również czas, aby skosztować pysznych wypieków, ale przede wszystkim na spotkania ze znajomymi i nieznajomymi. Organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje.

Perłowe Dni Seniora to inicjatywa stanowiąca doskonałą okazję do pokazania wielkiego potencjału społecznego osób starszych oraz ich istotnej roli w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Jak co roku nad przebiegiem święta seniorów w Szczawnie-Zdroju czuwał burmistrz Marek Fedoruk, Fundacja Wspierania Seniorów MELA im. Melanii Dobiegi oraz Stowarzyszenie Ogród Sztuki. Perłowe Dni Seniora zakończyły się koncertem muzycznym.

Fot. użyczone (Fundacja Wspierania Seniorów MELA)

5 października 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica