Aktualności, Polecamy

Pierwszy przetarg na obwodnicę ogłoszony

Po kilkumiesięcznym okresie organizacyjnym związanym z aktualizacją dokumentacji związanej z budową zachodniego odcinka obwodnicy Wałbrzycha w końcu mamy konkrety. Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta ogłosił właśnie pierwszy przetarg. Dotyczy wyłonienia inżyniera kontraktu.

To wykonawca, który będzie bezpośrednio czuwać nad realizacją wszelkich prac związanych z budową obwodnicy w imieniu inwestora. Ogłoszenie o pełnienie nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzanie kontraktem pn. „Budowa obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35” jest dostępne na BIP Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

Przypomnijmy, że prezydent Roman Szełemej wskazywał na 2018 rok jako kluczowy w rozpoczęciu prac związanych z budową obwodnicy. – Mamy przekonanie, że do końca tego roku wyłoniony zostanie główny wykonawca i rozpoczną się prace budowlane. Wchodzimy w fazę bezpośredniej realizacji inwestycji – mówi gospodarz Wałbrzycha.

Oferty dotyczące przetargu na inżyniera kontraktu można składać do 7 maja w siedzibie ZDKiUM przy ul. Matejki 1.

Fot. archiwum/Krzysztof Kołowicz

24 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica