Pierwszy taki sukces Jedliny

Historyczny medal zdobyła drużyna KSP Jedliny podczas klubowych mistrzostw Polski w petanque. W rundzie rewanżowej, rozegranej we Wrocławiu zawodnicy z uzdrowiska sisali się doskonale i ostatecznie zajęli drugie miejsce w końcowej klasyfikacji.

srebrna_jedlina

Srebrny medal KSP Jedlina, to pierwszy krążek klubowych mistrzostw Polski w historii występów naszego zespołu na tym szczeblu rozgrywek. Na ten sukces zapracowała drużyna w składzie: Aurelia Libecka, Bożena Obuchowska, Jerzy Siara, Tadeusz Obuchowski, Daniel Siara, Hubert Maciejewski, Kamil Orpel, Sergiusz Gądek i Maciej Rymarz.

We Wrocławiu gdzie w miniony weekend rozegrano rundę rewanżową klubowych mistrzostw Polski w petanque Jedlina wygrała 9:3 z Dębicą, 10:2 z Myślenicami, 9:3 z Liskowem, 7:5 z Wrocławiem, zremisowała 6:6 z Łodzią oraz przegrała 4:8 z Żywcem i 5:7 z Gorzowem.