Kultura, Polecamy

Pierwszy weekend września dla fanów X muzy

Kinoteatr Zdrowie w Sokołowsku przygotował dla widzów trzy wspaniałe projekcje. Dzięki tym pozycjom przeniesiemy się w czasie, miejscu i będziemy podróżować między gatunkami filmowymi. Wszystko zacznie się w piętek 1 września i potrwa do niedzieli, 3 września.

kinoteatr_1_3_wrzesnia

Rozpoczniemy w piątek (godz. 19:00) od przenosin do międzywojennych Niemiec i filmu „Frantz” Francoisa Ozona. W sobotę (godz. 19:00) zostanie wyświetlony polski obraz „Las, 4. rano” Jana Jakuba Kolskiego z brawurową kreacją Krzysztofa Majchrzaka, a podczas „Niedzielnych Poranków Filmowych” (godz. 12:00) zobaczymy adaptację bestsellerowej powieści dla dzieci „Nied9oparki” w reżyserii Galiny Miklinovej.

Przypomnijmy, że Kinoteatr Zdrowie Sokołowsko, w którym zobaczymy wspomniane wcześniej pozycje, został reaktywowany po ponad 20 latach przez Fundację Sztuki Współczesnej In Situ. Repertuar na cały miesiąc można znaleźć na stronie www.kinozdrowie.pl i www.sokolowsko.org. Bilety kosztują 10 zł (ulgowe dla dzieci, młodzieży i seniorów) i 12 zł (normalne).

Fot. użyczone/materiały organizatorów

31 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica