Na sygnale, Polecamy

Pijany wjechał w zaparkowany samochód

Dzięki reakcji świadka, który widział jak mężczyzna jadąc swoim samochodem wjeżdża w stojący pojazd, funkcjonariusze z wałbrzyskiej drogówki zatrzymali kompletnie pijanego 40-latka. Kierowca miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stanie przed sądem i odpowie między innymi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło 3 lutego po godzinie 19:30 przy ul. Chopina w Boguszowie-Gorcach. Świadek zdarzenia powiadomił policję, a funkcjonariusze ruchu drogowego chwilę później zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który jadąc w kierunku ul. Górniczej, w pewnym momencie stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i wjechał w inny zaparkowany na drodze samochód osobowy.

40-latek został przebadany przez policjantów na zawartość alkoholu. Badanie wykazało u mężczyzny 3,22 prom. tej substancji w organizmie. Okazało się także, że mieszkaniec Boguszowa-Gorc ma wydaną przez Starostwo Powiatowe we Włocławku decyzję o cofnięciu w 2010 roku uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz za popełnione przestępstwa oraz doprowadzenie do kolizji drogowej podejrzanego czeka sprawa sądowa. 40-latek za kratami więzienia może spędzić 5 lat. Grozi mu także dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

6 lutego 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica