Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Piknikowo i rodzinnie

Dużo konkursów, mnóstwo atrakcji dla dzieci, dobre jedzenie, pokazy konne, a przede wszystkim spora dawka dobrej zabawy – to wszystko czekało na uczestników  trzeciego już „Rodzinnego pikniku pod Chełmcem”, który odbył się na terenie Kompleksu Dworzysko w Szczawnie-Zdroju. 

piknik_rodzinny

Niemal od rana na terenie Dworzyska swoje stoiska prezentowały nadleśnictwa z Wałbrzycha, Świdnicy, Jugowa i Złotoryi oraz koła myśliwskie, które przygotowały liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Punktualnie w południe w Hali Spacerowej w Szczawnie-Zdroju imprezę oficjalnie otworzył burmistrz Marek Fedoruk wraz z Ryszardem Tomaszewskim właścicielem Dworzyska, pomysłodawcą pikniku rodzinnego. Po otwarciu  odprawiono mszę hubertowska z oprawą muzyczną Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Odgłosy Kniei”, który po mszy dał w hali wyśmienity koncert utworów myśliwskich. Po nim odbył się pokaz psów ras myśliwskich.

Później zabawa przeniosła się do Kompleksu Dworzysko, gdzie przygotowano liczne konkursy wiedzy o lasach i zwierzynie, pokaz sztuki przyrządzania dziczyzny, który zaprezentował szef kuchni Wojciech Harapkiewicz, a także pokazy konne oraz wiele innych atrakcji, w których uczestniczyły całe rodziny.

Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

14 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica