Polecamy, Sport

Piłkarze na koniec sportowych wakacji

Podsumowaniem wałbrzyskich „Wakacji na sportowo z Aqua-Zdrojem” był turniej piłki nożnej, odbywający się na boiskach przy ul. Ratuszowej. Na starcie stanęło 8 najlepszych ekip wyłonionych przez 9 tygodni wakacji – po 4 z każdej kategorii wiekowej (szkoły podstawowe i open).

Oprócz tradycyjnych meczów, rozegranych systemem każdy z każdym, organizatorzy przewidzieli dla uczestników konkurs rzutów karnych oraz żonglerki na czas. Dla najlepszych drużyn przygotowano nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego oraz bonów do sklepu sportowego Decathlon w Szczawnie-Zdroju, a finałem dnia był mecz zwycięzców kategorii szkół podstawowych z najlepszą ekipą w kategorii open. Wynik oczywiście miał drugorzędne znaczenie. Dodajmy, że nagrody indywidualne powędrowały do najlepszych bramkarzy oraz strzelców w konkursie rzutów karnych.
Wyniki turnieju
Kat. szkół podstawowych
1.Po co nam nazwa 9 pkt
2.Bez nazwy 6 pkt
3.Złodzieje Oklasków 3 pkt
4.White Stone 0 pkt
Kategoria open (+15 lat)
1.Thoreziaki 9 pkt
2.Demony Prędkości 6 pkt
3.Damy Radę 1 pkt
4.Somgorsi (pisownia oryginalna) 1 pkt
Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

2 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica