Kultura, Polecamy

Piotruś Pan czeka na dzieci

Już w najbliższą niedzielę, 6 listopada o godzinie 12:30 zapraszamy do wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora na spektakl pt. „Piotruś Pan” w reżyserii Karoliny Maciejaszek.

piotrus_pan

Któż nie zna przygód chłopca, który postanowił nigdy nie dorastać? Kto z nas nie tęskni za życiem w Nibylandii, fantastycznej krainie stworzonej przez nieposkromioną dziecięcą wyobraźnię? W tej beztroskiej krainie dzieciństwa czas nie przemija, a życie jest nieustającą przygodą. Towarzyszami przygód tytułowego Piotrusia jest grupa Zagubionych Chłopców, wróżka Dzwoneczek oraz Wendy – dziewczynka, którą Piotruś Pan zabiera do Nibylandii… Jednak nawet w tej szczęśliwej krainie czyhają niebezpieczeństwa: bohaterowie będą musieli zmierzyć się z piratami pod wodzą strasznego Kapitana Haka…Spektakl dedykowany jest wszystkim dzieciom w wieku 6+.

Piotruś Pan. Na podstawie powieści Jamesa Matthew Barrie’go pt. „Piotruś Pan i Wendy”

adaptacja i reżyseria: Karolina Maciejaszek

scenografia, kostiumy i projekcje: Marika Wojciechowska

muzyka: Piotr Klimek

ruch sceniczny: Ewelina Ciszewska

partie wokalne: Aleksander Różanek

obsada: Anna Jezierska/ Katarzyna Kłaczek, Bożena Oleszkiewicz, Patrycja Rojecka, Jakub Grzybek, Kamil Król, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz, Paweł Pawlik.

Bilety: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy)

Rezerwacja: poniedziałek – piątek (w dni robocze) w godz. 09:00 – 15:00, tel. 74 666 73 40

Kasa biletowa: czynna godzinę przed spektaklem, tel. 74 666 73 41.

Fot. użyczone

2 listopada 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica