Na sygnale, Polecamy

Po libacji okradł kolegę

Wałbrzyszanin odpowie przed sądem za kradzież laptopa oraz telefonu komórkowego. Mężczyzna (32 lata) został zatrzymany w miniony wtorek przez policjantów. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dwóch wałbrzyszan w wieku 60 i 32 lat w nocy z 3 na 4 lutego spożywało razem alkohol do późnych godzin nocnych w mieszkaniu przy ul. Senatorskiej. Następnego dnia, starszy z uczestników suto zakrapianej imprezy, właściciel lokalu, zorientował się, że z pokoju ukradziono mu laptopa oraz telefon komórkowy o łącznej wartości 3300 zł.

Pokrzywdzony najpierw na własną rękę próbował odnaleźć sprawcę, jednak to mu się nie udało, dlatego postanowił powiadomić policję. Funkcjonariuszom poszło już lepiej, bo w zeszły wtorek zatrzymali 32-latka w jego mieszkaniu.

Wałbrzyszanin przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Stanie teraz przed sądem. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjantom na razie nie udało się odzyskać skradzionego laptopa i telefonu.

Fot. ilustracyjne/archiwum

4 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica