Polecamy, Sport

Pobiegli z Invest-Parkiem

Rekordowa ilość uczestników wzięła udział w tegorocznej akcji Polska biega z Invest-Parkiem. W wydarzeniu wystartowało blisko 600 osób, które w znakomitych nastrojach spędziło czas na trasach przygotowanych wokół Centrum Aqua-Zdroju w Wałbrzychu.

Zgodnie z zapowiedzią pierwszy bieg na dystansie 100 m był przeznaczony dla przedszkolaków. Grupę najmłodszych uczestników przez dystans przeprowadził prezes spółki Aqua-Zdrój Mariusz Gawlik. Kolejny dystans, tym razem 400 m, poprowadził Roman Magdziarczyk, za którym pognała liczna grupa uczniów szkół podstawowych.  Oba biegi zakończyły się medalami dla wszystkich startujących oraz owocowym poczęstunkiem. Około godziny 12:15 odbył się bieg główny na 3 km, złożony z 3 pętli dookoła Centrum Aqua-Zdroju. W nim wystartowała starsza młodzież oraz osoby dorosłe, ale też całe rodziny z dziećmi. Po zakończeniu odbyło się losowanie nagród dla uczestników, w którym można było wygrać m.in. bilety na mecz reprezentacji Polski koszykarek z Irlandią, atrakcyjne wycieczki, sprzęt sportowy, pamiątkowe nagrody ufundowane przez głównego sponsora wydarzenia – Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną Invest-Park oraz wstęp do Parku Wodnego w Aqua-Zdroju.

Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

30 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica