Polecamy, Sport

Pobiegnij dla zdrowia

Już dziś zapowiada wspaniałą imprezę sportową. W niedzielę 2 czerwca zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Polska Biega” z Invest-Parkiem na Dzień Dziecka, która odbędzie się w Aqua-Zdroju.

Impreza rozpocznie się o godz. 12:00 (zapisy potrwają od 10:30 do 11:45) i odbędzie się przy Centrum Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowa 6 w Wałbrzychu. Dla pierwszych 500 uczestników przewidziane są pamiątkowe koszulki! Zachęcamy także do udziału rodziny. Każda rodzina min. 2+ (mama/tata i dziecko) otrzyma darmowe wejście na basen Aqua-Zdrój. Opiekunowie i nauczyciele zgłaszający grupę 15 osób i więcej otrzymają nagrody. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodzieży szkolnej przewidziane są pamiątkowe medale. Każdy uczestnik dostanie certyfikat „Polska Biega”. Na zakończenie wszyscy, którzy ukończą bieg, mają szansę zdobyć cenne nagrody. Do wygrania m.in. atrakcyjne wycieczki, sprzęt sportowy, karnety na basen oraz bony upominkowe na zabiegi SPA.
Trasa biegu głównego wyznaczona jest na 3 km, ale nie liczy się czas, liczy się sam udział w imprezie i przede wszystkim dobra zabawa!
Harmonogram imprezy:
10:30 – 11:45 Zapisy do zawodów
12:00 Starty – kat. przedszkola 100 m, kat. podstawówki 400 m
12:15 Start główny – kat. open 3 km (3 okrążenia)
Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

17 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica