Na sygnale, Polecamy

Pobili chłopaka, bo chcieli zaimponować dziewczynie

Policjanci z Wałbrzycha ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 18 i 15-lat. Młodzieńcy pobili przechodzącego ulicą 16-latka bo chcieli zaimponować dziewczynie.

Do zdarzenia doszło 19 czerwca. Nastolatek idący ul. Mickiewicza w Wałbrzychu został zaczepiony przez dwóch młodych mężczyzn. Bez powodu rzucili się na niego z pięściami, przewrócili na ziemię i pobili. Szesnastolatek musiał skorzystać z pomocy medycznej. Po opatrzeniu został zwolniony do domu.
Funkcjonariusze tuż po zgłoszeniu zajęli się sprawą. Zabezpieczyli zdjęcia z monitoringu, którym objęte było miejsce zdarzenia. Na tej podstawie wytypowali, a następnie zatrzymali 18-latka i jego o 3 lata młodszego kolegę. W czasie składania wyjaśnień okazało się, że pobili oni 16-latka, bo chcieli zaimponować dziewczynie. Starszy z napastników za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O losach 15-latka zadecyduje sąd rodzinny.
Fot. ilustracyjne

25 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica