Na sygnale, Polecamy

Pobili i okradli mężczyznę

Wkrótce po zgłoszeniu policjanci zatrzymali troje napastników w wieku 26, 28 i 57 lat. Trzyosobowa grupka jest podejrzana o napad, pobicie i okradzenie 51-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Grozi im do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 26kwietnia około godziny 22:00 To wtedy policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do którego miało dojść na jednym z przystanków autobusowych przy ul. Andersa w Wałbrzychu. Pokrzywdzony oświadczył, że został przewrócony na ziemię, a następnie kopany po całym ciele. Ostatecznie w wyniku rozboju 51-latkowi ukradziono także pieniądze.

Mundurowi szybko ustalili osoby, które mogą być sprawcami przestępstwa i rozpoczęli ich poszukiwania. Kobieta i dwóch mężczyzn zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia w dzielnicy Biały Kamień. Wszyscy byli nietrzeźwi i mieli od 1,37 do 2,02 prom. alkoholu w organizmie.

Cała trójka – 26-letnia kobieta oraz mężczyźni w wieku 28 i 57 lat – odpowie przed sądem. Za rozbój grozi im kara pozbawienia wolności do 12 lat. Prokurator rejonowy zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, a także zakazu zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonym.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

1 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica