Kultura, Polecamy

Poczuj impresie Danuty Kucharskiej

Zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na wernisaż wystawy Danuty Kucharskiej „Moje Impresje”. Początek w najbliższą sobotę, 12 sierpnia o godz. 18.00 w Galerii WOK na terenie Starej Kopalni.

moje_impresje_12_sierpnia

Danuta Kucharska – z wykształcenia polonistka, z zamiłowania malarka (akwarela, akryl, olej). Na początku swojej działalności artystycznej związana była z grupą twórczą BIKAWOK. Kilkakrotnie brała udział w Międzynarodowych Plenerach Malarskich „Waldenburgiensis”. Od kilku lat należy do grupy twórczej MAL-AMAT, pierwotnie pod kierunkiem nieżyjącego już Kazimierza Starościaka, obecnie grupą kieruje Krzysztof Jędrzejec.

Na przestrzeni kilku lat brała udział w wystawach zbiorowych tych grup. Krótko należała też do grupy twórczej Uśmiech Wałbrzycha i uczestniczyła w wystawach zbiorowych w: Jedlinie-Zdroju, Głuszycy, Kamiennej Górze, Kowarach.

Ciekawym przeżyciem artystycznym dla malarki był udział w wystawie PASJE RODZINNE w Muzeum Ślężańskim w Sobótce, gdzie wystawiała akwarele i rysunek.

W konkursie malarskim organizowanym przez CIVITAS CHRISTIANA w Wałbrzychu MIASTO WŚRÓD WZGÓRZ – WAŁBRZYCH Danuta Kucharska zdobyła wyróżnienie za akwarelę „Harcówka”.

Fundacja MALARZE UŚMIECHU nadała malarce tytuł „Honorowego dawcy Uśmiechu”.

11 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica