Aktualności, Polecamy

Poczuj magię świąt

Zapraszamy do udziału w wałbrzyskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Nowa formuła, wiele ciekawych wydarzeń i mnóstwo atrakcji czeka na gości. W Rynku spotykamy się w dniach 8-9 grudnia. W sobotę na zakończenie jarmarku kolędy zaśpiewa Edyta Nawrocka.   

– Spotkajmy się wszyscy 8 i 9 grudnia w Rynku, aby wspólnie cieszyć się świąteczną atmosferą i poczuć klimat Bożego Narodzenia. Cieszę się, że wraz z uczniem który zwycięży w konkursie na świąteczny wiersz, będę mógł włączyć przepiękną choinkę – mówi Roman Szełemej prezydent Wałbrzycha. Dwa nadchodzące dni zapowiadają się w centrum miasta bardzo świątecznie.

Jedną z atrakcji Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie koncert kolęd Edyty Nawrockiej. Wałbrzyska wokalistka zaśpiew w sobotę, 9 grudnia o godz. 16:30. Edyta uwielbia magię świąt, dlatego co roku pojawia się na scenach ze świątecznym repertuarem. Tym razem jednak po raz pierwszy oprócz kolęd wykona swój utwór „Wymarzone święta”, który miał premierę w grudniu ubiegłego roku. Singiel trafił do kilku rozgłośni radiowych, na kompilację „Świąteczne przeboje” Camey Records, a teledysk w serwisie YouTube odtworzono już 750 tys. razy.

Fot. użyczone/Przemysław Tokarski

7 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica