Na sygnale, Polecamy

Podejrzani o „skok” na bankomaty za kratkami

Trzech podejrzanych o usiłowanie kradzieży z włamaniami do bankomatów w Jedlinie-Zdroju oraz Boguszowie-Gorcach w rękach wałbrzyskich policjantów. Wszyscy zatrzymani decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Dwóch z nich za kratami więzienia może spędzić 10 lat. Najmłodszy ze sprawców nawet 15, gdyż działał w warunkach recydywy.

Wałbrzyszanie w wieku od 21 do 38 lat trafili za karty aresztu śledczego dzięki żmudnej pracy operacyjnej oraz procesowej wykonanej przez śledczych. Mężczyźni są podejrzani o usiłowanie kradzieży z włamaniami do bankomatów w Jedlinie-Zdroju w nocy z 26 na 27 sierpnia i w Boguszowie-Gorcach dzień później.
Podczas prowadzonych czynności policjanci na przełomie sierpnia i września zabezpieczyli do prowadzonego postępowania również dwa samochody osobowe, którymi sprawcy posłużyli się do popełnienia przestępstw.
Dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu dla 21- oraz 24-latka. Z kolei 38-latek został tymczasowo aresztowany na okres 4 tygodni.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

20 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica