Aktualności, Polecamy

Podgórze podziękowało Bartnicy

Remonty dróg, przekazanie kruszywa, organizacja festynu i paczek mikołajkowych dla dzieci, darowizny dla mieszkańców – to tylko część pomocy, którą ludzie z Podgórza, dzielnicy Wałbrzycha otrzymali od Kopalni Surowców Skalnych w Bartnicy. Przyszedł czas na podziękowanie.

Podgorze_dziekuje

Wiesław Bielawski, radny i przewodniczący Rady Wspólnoty Samorządowej Podgórze oraz Krzysztof Gołosz, szefujący stowarzyszeniu mieszkańców dzielnicy podarowali Jakubowi Madejowi, prezesowi KSS Bartnica, symboliczny puchar i elegancko oprawione podziękowania.

– Możemy sto razy powtórzyć słowo „dziękuję”, ale to i tak nie odda naszej wdzięczności. Podgórze, według danych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, należy do najuboższych dzielnic Wałbrzycha. Sponsorzy zwykle odmawiają nam pomocy, a KSS Bartnica zawsze wyciąga pomocną dłoń. I za to, w imieniu dzieci i dorosłych mieszkańców, serdecznie dziękujemy – mówi Krzysztof Gołosz.

– Naszym założeniem jest niesienie wsparcia mieszkańcom terenu, na którym działamy. Czynimy to od lat, na dużą skalę, ale nieczęsto się tym chwalimy. Tym bardziej nie ukrywam, że takie niespodzianki, jak ta od mieszkańców Podgórza, szczerze nas wzruszają i cieszą. Naprawdę miło jest nieść pomoc tam, gdzie ludzie najbardziej jej potrzebują i gdzie sprawia ona faktyczną radość – podkreśla Jakub Madej, prezes KSS Bartnica.

Podgórze to nie jedyna wałbrzyska dzielnica, która otrzymuje wsparcie od KSS Bartnica. Pod koniec zeszłego roku tytułem „Przyjaciela dzielnicy” Jakuba Madeja uhonorowała Rada Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień.

Fot. użyczone

13 lutego 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica