Polecamy, Sport

„Pogonili” Pogoń

Coraz lepiej w rozgrywkach IV ligi radzi sobie piłkarska młodzież z Wałbrzycha. W weekendowym spotkaniu Górnik wygrał na własnym boisku z Pogonią Oleśnica 3:0, a dwukrotnie do siatki rywali trafił Miłosz Rodziewicz.    

Mimo, że biało-niebiescy odczuwają już trudny sezonu i ich dyspozycja w ostatnim spotkaniu nie była najwyższa, to jednak podopieczni Jacka Fojny znów pokazali, że potrafią wygrywać nawet przy gorszym dniu. Od początku gospodarze przeważali w starciu z Pogonią Oleśnica i tylko kwestią czasu pozostawało kiedy wyjdą na prowadzenie. Stał się to w 38 min po centrze Jana Rytko precyzyjną główką popisał się Miłosz Rodziewicz.

Po zmianie nadal stroną przeważająca byli wałbrzyszanie, którzy w 55 min podwyższyli prowadzenie. Po zamieszaniu podbramkowym oleśniczanie tak niefortunnie wybili piłkę, że ta trafiła pod nogi Mateusza Wroczyńskiego, który idealnym podaniem obsłużył Damiana Chajewskiego i było 2:0 dla biało-niebieskich. W końcówce spotkania wynik ustalił Rodziewicz, który wykończył składny kontratak całego zespołu.

Górnik Wałbrzych – Pogoń Oleśnica 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Rodziewicz (38), 2:0 Chajewski (55), 3:0 Rodziewicz (88)

Górnik: Jaroszewski – Michalak, Smoczyk, Marut, Krzymiński, Wroczyński, Rytko, Chajewski, Błażyński (75 Kokoszka), Sobiesierski, Rodziewicz.

Fot. archiwum/ben

21 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica