Kultura, Polecamy

Pojechali na festiwal do Czarnogóry

Czas na podróż. Wczoraj (10 września) wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora wyruszył do Czarnogóry na 7. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej, który odbędzie się w ramach Podgorickiego Lata Teatralnego.

Podczas prawie tygodniowego pobytu nasz teatr zaprezentuje aż trzykrotnie pantomimę pt. „U/rodziny” w reżyserii Eweliny Ciszewskiej. – Pierwszą prezentację spektaklu damy 14 września o 11:30, natomiast dwie kolejne 15 września o 12:00 i 20:00 – informuje Karolina Sobolewska, kierownik literacki TLiA.

„U/rodziny” to jedyne polskie przedstawienie obecne na Festiwalu. Obok Teatru z Wałbrzycha festiwalowa publiczność obejrzy spektakle z Macedonii, Serbii, Ukrainy, Turcji i oczywiście Czarnogóry.

Wyjazd Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu do Czarnogóry dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz gminy Wałbrzych.

Fot. użyczone (TLiA)

 

11 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica