Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Walim

Pokaż piękno gminy

Zrób zachwycające zdjęcie Walimia – obiektu, krajobrazu, atrakcji turystycznej – i weź udział w konkursie. Musisz się spieszyć, bo fotografie można wysyłać tylko do 15 czerwca na adres mailowy: konkurs@fotowalim.pl.

Organizatorami zmagań są Klub Radnych Nowa Inicjatywa oraz Stowarzyszenie Miłośników Zagórza Śląskiego. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Beata Szarek z PSP w Walimiu im. Polskich Noblistów oraz Katarzyna Behot z MOS w Walimiu im. UNICEF. Sponsorami konkursu są natomiast radny powiatowy Łukasz Kazek oraz Klub Radnych Nowa Inicjatywa.
Celem konkursu jest m.in. promocja gminy Walim, ukazanie bogactwa przyrodniczego w połączeniu z elementami krajobrazu stworzonymi przez człowieka, podnoszenie poziomu wiedzy i świadomości na temat regionu, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień w dziedzinie fotografii. W konkursie może wziąć udział każdy kto ukończył 6 lat. Przedmiotem i tematem fotografii jest gmina Walim. Na zdjęciach nie mogą znajdować się wizerunki osób z widoczną i rozpoznawalna twarzą, numery rejestracyjne pojazdów oraz inne dane wrażliwe.
Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu trzy zdjęcia (przy czym nagrodzone może
zostać tylko jedno z nich). Zdjęcia muszą być w formacie JPEG (JPG) o jak najniższym stopniu kompresji i minimalnych wymiarach 1700 x 1200 pikseli. Fotografie, na których znajdą się jakiekolwiek znaki (daty, inicjały, podpisy, logotypy nie będą oceniane. Każdy
uczestnik zobowiązuje się do zachowania w oryginale zdjęć zgłoszonych do konkursu, jeżeli
były one poddane obróbce cyfrowej. Zdjęcia należy wysyłać do 15 czerwca na adres mailowy: konkurs@fotowalim.pl.
Fot. użyczone

4 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica