Pokazali się na matach

Dobry występ w stolicy zaliczyli zapaśnicy Zagłębia Wałbrzych podczas Pucharu Polski kadetów. Nasi zawodnicy zdobyli dwa medale srebrne oraz jeden brązowy. W klasyfikacji drużynowej wałbrzyszanie zajęli piąta pozycję.

Do Warszawy pojechało sześciu zapaśników Zagłębia, a w imprezie wystartowało łącznie 252 młodych zapaśników z 54 klubów. Dobry występ zaliczyli wałbrzyszanie, wracając do domu z trzema krążkami. Na drugim stopniu podium w Pucharze Polski kadetów stanęli Marcin Orliński i Mateusz Ropiak. Na trzeciej lokacie zawody ukończył natomiast Mateusz Kaczor. Patryk Nowak zajął 10 lokatę, Tymoteusz Nawrot był 11, a Jakub Miś 13.

W klasyfikacji drużynowej Zagłębie Wałbrzych zajęło wysoką 5 pozycję, a w klasyfikacji medalowej zielono-czarni uplasowali się na 4 miejscu.