Na sygnale, Polecamy

Policjanci nie mieli spokoju

Ostatni weekend był dla mieszkańców czasem wypoczynku, a dla dolnośląskich policjantów czasem intensywnej pracy. W ciągu pięciu dni funkcjonariusze przeprowadzili ponad 7 tys. różnego rodzaju interwencji, zatrzymali na gorącym uczynku 366 przestępców oraz ujawnili 129 osób poszukiwanych. Policjanci czuwali też nad bezpieczeństwem podróżujących. Od środy na dolnośląskich drogach funkcjonariusze ujawnili i zatrzymali 142 nietrzeźwych kierowców.

Za nami „Sierpniowy weekend” na dolnośląskich drogach, który ze względu na wzmożony ruch był dla policjantów czasem intensywnej pracy. Od rozpoczęcia akcji na terenie naszego województwa doszło do 31 wypadków drogowych, w których niestety zginęły 4 osoby, a 33 zostały ranne. Brak rozwagi, nadmierna prędkość, nieprawidłowe manewry i nieustąpienie pierwszeństwa, to wciąż główne przyczyny zdarzeń drogowych. Dolnośląscy policjanci prowadząc podczas weekendu wzmożone działania kontrolne, ujawnili i zatrzymali 142 osoby, które mimo wielokrotnych apeli o trzeźwość, zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po spożyciu alkoholu.
Długi weekend, to nie tylko czas wzmożonej pracy policjantów ruchu drogowego. W ciągu trzech zaledwie dni mundurowi przeprowadzili 7041 różnego rodzaju interwencji. W wyniku prowadzonych działań, zatrzymali na gorącym uczynku 366 przestępców. W ręce policjantów wpadło też 129 poszukiwanych, w tym 10 nieletnich.
Fot. ilustracyjne

20 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica